ÇORUM YETİŞKİNLER EĞİTİMİ KÜLTÜR DERNEĞİ BASIN DUYURUSU     18.04.2021 10:19:08
Çorum Yetişkinler Eğitimi Kültür Derneği tarafından hazırlanan Gençlik Ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen  ‘’GENÇLERİN GÖZÜNDEN’’ isimli projemizin açılış ve kokteyl programı 19.03.2021 tarihinde Çorum Halk Eğitimi Merkezi Ve ASO Müdürlüğü konferans salonunda covid-19 tedbirleri dikkate alınarak  düzenlendi. 
Programa Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Hamza KALINSAZLIOĞLU, Çorum Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Burhan İNCEKARA, Müdür yardımcıları Yasin YETİM ve  Nuri ARICI  Çorum Yetişkinler Eğitimi Kültür Derneği Başkanı Ünal YÜCE gençler ve öğrenciler katıldı.

Dernek başkanı Ünal YÜCE proje hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Yüce Gençlere proje hakkında;  Projeye katılan geçlerimizin yurt içi ve yurt dışı (Balkan Ülkeleri) faaliyetleri ile kendilerini yenileme fırsatı bulacaklarını, sosyalleşme ve özgüvenlerini artırma noktasında   yurt dışında fotoğraf çekip bu fotoğraflarla şehrimizde sergileneceğini  katılacakları kurslar ile de kişisel gelişimlerini destekleme noktasında çok büyük katkıda bulunacağını söyledi. Halk Eğitim Merkezine sportif faaliyetler için bir alan oluşturacaklarını, Robotik ve Mobil programlama içinde atölyeler oluşturacaklarını gençlerimizin hizmetine sunulacağını söyledi.

Bölgemizdeki tüm gençlerimizi Proje faaliyetlerine katılımlarını bekliyoruz. 

Faaliyetlerimize katılmak isteyen Gençlerimiz;

 

http://www.gencleringozunden.net    adresinden katılmak istedikleri kurslarımıza kayıt olabilirler.

 

Program düzenlenen kokteyl ile sona erdi.

 

Yerel ve Ulusal Basınımıza projemize göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.